Велосипедні покришки
Покришки - дуже важливий елемент велосипеда, це контакт велосипеда із землею та асфальтом. Якою б якісною не була підвіска на Вашому велосипеді, неправильно підібрані шини можуть перекрити всі переваги амортизації. Тому купити правильну шину може стати непростим завданням. Насамперед слід визначитися з місцевістю та рельєфом, якими Ви плануєте кататися.
У магазині Futen bike Ви можете купити покришки всіх світових брендів: Maxxis, Schwalbe, Hutchinson та Mitas.
Будова шини
Шина складається з 4 частин:
- Протектор – зовнішня частина з малюнком, яка відповідає за зчеплення з трасою.
- Бортове кільце – виготовляється із сталевого дроту або кевлару. Є основою борту шини. Кевларові шини ще називаються "фолдинговими" (англ. fold - складати). Усі безкамерні шини є фолдинговими.
- Каркас – основа покришки, що складається з одного або декількох шарів корду. Корд складається з нейлонових волокон. Щільність волокон плетіння вимірюється в TPI. TPI (Threads Per Inch) або EPI (Ends Per Inch) – це показник кількості волокон на дюйм. Щільність може змінюватись від 20 до 120 TPI. Чим вище щільність - тим якіснішим і міцнішим є покришка. Більшість велосипедних шин мають щільність 60 TPI. Гоночні покришки із щільністю 120 TPI відрізняються низькою вагою та відмінним захистом від проколів.
- Боковина – це зона між плечем бокового шипа та бортовим кільцем. Виробники приділяють велику увагу захисту бічної частини. Бічний поріз об гострий камінь або "зміїний укус" зустрічаються досить часто у гірській місцевості. Технології EXO protection, Double down (Maxxis) або Snake skin та Super Gravity (Schwalbe) спрямовані на захист від пошкоджень такого роду. Купити шини з правильним компаундом та потрібним захистом допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину Futen bike.
Як вибрати велосипедні шини
Всі шини діляться за призначенням і потрібно відштовхуватися від місцевості, де Ви плануєте кататися найбільше. Малюнок протектора впливає на накат велосипеда. У нашому магазині Ви можете купити шини всіх видів.
- Шини для ґрунту мають протектор різної висоти залежно від типу траси. Для сухого слід вибирати моделі з невисоким протектором, а для сипучого ґрунту та бруду потрібен високий протектор.
- Слік. Підходить для асфальту. Має відмінний накат та довговічність.
- Напівслік. Більш універсальна шина. Має гладку центральну частину та бічні шипи. Підходить для катання по асфальту та гравію. Останнім часом активно набирають популярності безкамерні покришки. Придбати безкамерки Maxxis у нашому магазині Ви можете за найдоступнішими цінами. Безкамерні шини мають ряд переваг у порівнянні з камерами.
Переваги безкамерки
- Низька вага. Безкамерна покришка найчастіше важить менше за камерні. Відсутня камера, яка в середньому важить 200 г. Зниження безпружинних мас покращує динаміку та маневреність велосипеда.
- Зчеплення. Безкамерна шина дає можливість їздити значно нижчому тиску. Відтак протектор працюватиме максимально ефективно.
- "Зміїний укус". Кожен, хто катався на велосипеді знайомий із цим терміном. Це пробиття камери об обід при наїзді на припятство. Через відсутність камери ця проблема зникає.
- Ефективний захист від проколів. Безкамерний герметик значно швидше заклеює проколи, порівняно з камерним.
Де купити велосипедні покришки у Києві
Futen bike надає широкий асортимент шин для всіх видів велосипедів. Також у нашому магазині можна купити покришки для колясок, дитячих велосипедів та самокатів. Купуючи покришки у Запоріжжі Ви можете скористатися послугами нашої майстерні та одразу встановити їх на велосипед. Також діє доставка по всій Україні.