Покришки

Покришки
В магазині
- 25%
Покришка 24 x 1.95 (50x507) MITAS DART V67
Покришка 24 x 1.95 (50x507) MITAS DART V67
В магазині
- 25%
Покришка Hutchinson ROCK II 27,5X2,00 TR TT
Покришка Hutchinson ROCK II 27,5X2,00 TR TT
В магазині
- 25%
Покришка 26 x 1.9 (50x559) MITAS ACRIS V60
Покришка 26 x 1.9 (50x559) MITAS ACRIS V60
Показано з 1 по 15 із 275 (всього 19 сторінок)

Велосипедні покришки

Покришки - дуже важливий елемент велосипеда, це контакт велосипеда із землею та асфальтом. Якою б якісною не була підвіска на Вашому велосипеді, неправильно підібрані шини можуть перекрити всі переваги амортизації. Тому купити правильну шину може стати непростим завданням. Насамперед слід визначитися з місцевістю та рельєфом, якими Ви плануєте кататися.
У магазині Futen bike Ви можете купити покришки всіх світових брендів: Maxxis, Schwalbe, Hutchinson та Mitas.

Будова шини

Шина складається з 4 частин:

 • Протектор – зовнішня частина з малюнком, яка відповідає за зчеплення з трасою.
 • Бортове кільце – виготовляється із сталевого дроту або кевлару. Є основою борту шини. Кевларові шини ще називаються "фолдинговими" (англ. fold - складати). Усі безкамерні шини є фолдинговими.
 • Каркас – основа покришки, що складається з одного або декількох шарів корду. Корд складається з нейлонових волокон. Щільність волокон плетіння вимірюється в TPI. TPI (Threads Per Inch) або EPI (Ends Per Inch) – це показник кількості волокон на дюйм. Щільність може змінюватись від 20 до 120 TPI. Чим вище щільність - тим якіснішим і міцнішим є покришка. Більшість велосипедних шин мають щільність 60 TPI. Гоночні покришки із щільністю 120 TPI відрізняються низькою вагою та відмінним захистом від проколів.
 • Боковина – це зона між плечем бокового шипа та бортовим кільцем. Виробники приділяють велику увагу захисту бічної частини. Бічний поріз об гострий камінь або "зміїний укус" зустрічаються досить часто у гірській місцевості. Технології EXO protection, Double down (Maxxis) або Snake skin та Super Gravity (Schwalbe) спрямовані на захист від пошкоджень такого роду. Купити шини з правильним компаундом та потрібним захистом допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину Futen bike.

Як вибрати велосипедні шини

Всі шини діляться за призначенням і потрібно відштовхуватися від місцевості, де Ви плануєте кататися найбільше. Малюнок протектора впливає на накат велосипеда. У нашому магазині Ви можете купити шини всіх видів.

 • Шини для ґрунту мають протектор різної висоти залежно від типу траси. Для сухого слід вибирати моделі з невисоким протектором, а для сипучого ґрунту та бруду потрібен високий протектор.
 • Слік. Підходить для асфальту. Має відмінний накат та довговічність.
 • Напівслік. Більш універсальна шина. Має гладку центральну частину та бічні шипи. Підходить для катання по асфальту та гравію. Останнім часом активно набирають популярності безкамерні покришки. Придбати безкамерки Maxxis у нашому магазині Ви можете за найдоступнішими цінами. Безкамерні шини мають ряд переваг у порівнянні з камерами.

Переваги безкамерки

 • Низька вага. Безкамерна покришка найчастіше важить менше за камерні. Відсутня камера, яка в середньому важить 200 г. Зниження безпружинних мас покращує динаміку та маневреність велосипеда.
 • Зчеплення. Безкамерна шина дає можливість їздити значно нижчому тиску. Відтак протектор працюватиме максимально ефективно.
 • "Зміїний укус". Кожен, хто катався на велосипеді знайомий із цим терміном. Це пробиття камери об обід при наїзді на припятство. Через відсутність камери ця проблема зникає.
 • Ефективний захист від проколів. Безкамерний герметик значно швидше заклеює проколи, порівняно з камерним.

Де купити велосипедні покришки у Києві

Futen bike надає широкий асортимент шин для всіх видів велосипедів. Також у нашому магазині можна купити покришки для колясок, дитячих велосипедів та самокатів. Купуючи покришки у Запоріжжі Ви можете скористатися послугами нашої майстерні та одразу встановити їх на велосипед. Також діє доставка по всій Україні.