Насоси

Насоси
В магазині
- 25%
Насос NEKO NK-45L міні
Насос NEKO NK-45L міні
В магазині
- 25%
Насос NEKO NK-46L міні
Насос NEKO NK-46L міні
В магазині
- 25%
Манометр аналоговий Giyo GG-05
Манометр аналоговий Giyo GG-05
В магазині
- 25%
Насос NEKO NK-04C clever valve
Насос NEKO NK-04C clever valve
Показано з 1 по 15 із 124 (всього 9 сторінок)

Купити велонасос - поради щодо вибору

Велосипедний насос - найнеобхідніший аксесуар велосипедиста. Заміна камери або шини неможлива без насосу. Його слід купити відразу разом з велосипедом, разом із запасною камерою та шоломом.

Тип ніпеля і сумісність

Існує 2 основних види ніпеля:

  • Schrader (AV - American valve) - найпопулярніший тип, він же автомобільний ніпель. Використовується як на машинах, так і велосипедах.
  • Presta (FV – French valve) – французький тип ніпеля. Має менший діаметр – 6 мм, ніж клапан Schrader (8 мм). Цей тип клапана набув широкої популярності в шосейному спорті через менший діаметр і підходив для вузьких ободів. Зараз клапан Presta широко застосовується і у гірських велосипедах. Всі велосипеди в ціновій категорії вище середнього будуть мати камери з Presta. Безкамерні ніпеля абсолютно всі мають стандарт Presta.
  • Dunlop (EV – English valve) – третій стандарт ніпеля для велосипедів. Широко використовувався у XX столітті у Європі. Сьогодні мало популярний. Зустрічається лише у велосипедних країнах, таких як Нідерланди, Данія, Бельгія та Великобританія. Всі сучасні насоси підтримують усі три стандарти ніпелю та не вимагають адаптерів.

Насос для велосипеда. Оптимальний вибір

Насоси можна розділити на 2 основних види:

  • стаціонарні
  • портативні

До стаціонарних відносяться габаритні насоси для підлоги. Вони добре підходять для домашнього використання або в гаражі. Насоси для підлоги з легкістю накачають і автомобільне колесо, тому мати такий насос в гаражі дуже рекомендую. Всі стаціонарні насоси мають манометр і перевірити тиск у шинах перед виїздом не складе труднощів.
З широкою популярністю безкамерних шин зараз з'явилися насоси з бустером. Це додатковий балон, який приєднано до корпусу насоса. І виконує функцію невеликого компресора для встановлення безкамерної шини.

Портативні насоси є найпопулярнішими та затребуваними. Настійно рекомендую придбати такий велосипедний насос разом із велосипедом.
Багато хто ставить питання: чи є електронасос для велосипеда? Деякі виробники електроніки виготовляють електричні насоси. Але вони вкрай непопулярні. Мають порівняно велику вагу і досить габаритні. Краще віддати перевагу надійному механічному насосу, який не підведе.
Окремо варто згадати про балони CO2, які також варто віднести до насосів. Це компактні балони зі стисненим повітрям та насадкою. Таким насосам можна за лічені секунди накачати колесо або встановити безкамерну покришку. Дуже популярні у змаганнях з марафону чи ендуро через свою компактність, низьку вагу та високу ефективність. Балони діляться за грамами 15-25 г і дозволяють повністю накачати до двох шин.

Дорожче - краще?

Зараз виробники пропонують великий асортимент насосів. Якщо ви шукаєте простий та надійний насос для велосипеда – варто звернутися на бренд Neko. Neko є найпопулярнішим виробником доступних насосів. Широкий асортимент дозволить вибрати оптимальну за ціною модель. Найпопулярніша модель Neko NK-09 має алюмінієвий корпус, Т-подібну ручку та підтримує всі типи ніпелів. Це буде золота середина всього модельного ряду без надмірностей та чудової якості.
Американський бренд Lezyne пішов далі і щороку дивує новими рішеннями, інтегруючи у велосипедний насос різні інструменти, мультитули та електронні манометри. Всі насоси виточуються на ЧПУ верстаті, мають відмінну якість та дизайн. Хороша ідея для подарунка велолюбителю. Відмінною особливістю насосів Lezyne є наявність шлагу, за рахунок якого значно зручніше накачувати шину.
Широкий асортимент дозволяє вибрати модель під індивідуальні потреби. Так, наприклад, якщо ви шукаєте міні насос для велосипеда, насос Lezyne POCKET DRIVE буде чудовим вибором. Довжина всього 140 мм, дозволить возити насос навіть у кишені куртки чи джерсі. Катаючись на безкамерних шинах, потрібно мати набір для ремонту покришки. Насос Lezyne CNC TUBELESS DRIVE яскравий приклад інтеграції інструменту в насос. Велонасос включає в себе інструмент для ремонту шини: шило та джгути. Балон СО2, що знаходиться в корпусі насоса, допоможе вставити безкамерну покришку на обод. Великий об'єм камери насоса швидко накачує шину шириною 2,3" - 2,5".

Де купити насос для велосипеда?

В інтернет-магазині Futen bike представлений великий вибір насосів Neko, Lezyne, Giyo. Досвідчені консультанти підберуть оптимальну модель під ваші потреби.