Шосейні

Шосейні
Показано з 1 по 15 із 26 (всього 2 сторінок)

Шосейний велосипед - король доріг

Саме з шосейного байка почалася історія велогонок. Це свого роду Formula 1, лише у велосипедах. Елітні гонки, такі як Тур де Франс, Париж-Рубе, Джіро де Італія проходять саме на шосейних велетнях.

Особливості шосейника

Найголовнішою відмінністю шосейного байка від інших типів є кермо “баран”, вузькі покришки та низька вага. Шосейник насамперед асоціюється зі швидкістю та гонками, тому вага та аеродинаміка тут на першому місці. Раніше шосейні велосипеди виготовлялися із сталевих труб шляхом спайки. Зараз, у гонитві за низькою вагою, алюміній та карбон повністю витіснив сталь. Велосипеди топового рівня всі без винятку виготовляють з карбону, що перемагає алюміній за твердістю та вагою. Шосейники не стоять на місці і з роками еволюціонують, стають швидшими, комфортнішими, надійнішими. З останніх "трендів" у світі шосе - це перехід на дискові гальма. Через велику кількість крутих і затяжних спусків по гірських серпантинах, важливість надійних гальм сильно зросла. Тому всі виробники мають у своїх лінійках шосейні байки з дисковими гальмами.

Для кого підійде шосейник?

Якщо Ви любите швидкість і покататись на великі відстані – то цей велосипед точно для Вас. Найчастіше шосе обирають ті, хто в юності займався велоспортом. При першій покупці шосе варто звернути увагу на бренд Pride. У них у лінійці є велосипеди бюджетного сегменту, які чудово підходять для знайомства з цим напрямком. Великою популярністю в Україні також користуються моделі від Merida. Шосейний байк Merida Scultura чудово себе зарекомендував. Сучасний дизайн, технологічна рама та оптимальне співвідношення ціна/якість зробило цю модель досить успішною.

Купити шосейний велосипед у магазині Futen bike

Купити шосейник у м. Запоріжжі можна у нашому офлайн магазині за адресою бул. Шевченка, 28. Також Ви можете оформити замовлення на сайті нашого інтернет-магазину Futenbike!