Туринг

Туринг
В магазині
- 25%
Велосипед Marin 28" FOUR CORNERS gloss green/tan
Велосипед Marin 28" FOUR CORNERS gloss green/tan
Продано
- 25%
Велосипед Marin 28" FOUR CORNERS satin black/red
Велосипед Marin 28" FOUR CORNERS satin black/red
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Туринг - створений для подорожей

Туринговий велосипед призначений для поїздок на далекі відстані, подорожей та велопоходів. В останні роки цей молодий напрямок набув великої популярності, як і самі подорожі на велосипеді. У Європі існує безліч вело маршрутів, що з'єднують не лише міста, а й країни. Наприклад, маршрут Green Velo до Польщі став за 3 роки Меккою для українських туристів. Більше 2000 км ідеальних доріг мальовничими національними парками через 5 воєводств у східній частині країни.

Особливості турингу

Велосипед для турингу увібрав у себе елементи шосейного та MTB байка. Зовні він нагадує шосейник, але за рахунок вищого керма, посадка більше схожа з гірським. Покришки широкі можуть досягати 2 дюймів.

  • Відмінною рисою турингу є сталеві (хромолібденові) рами. Міцність рами вкрай важлива, якщо Ви будете далеко від цивілізації. Сталева рама м'якша, що додасть більше комфорту під час їзди ґрунтовими дорогами. Не дивлячись на відмінність у вазі, сталева рама все ж таки виграє у алюмінієвої.
  • Дискові механічні гальма - все для ремонтопридатності. Замінити трос на гальмі у дорозі набагато простіше, ніж прокачати гідравлічний.
  • Туристичні байки мають величезну кількість кріплень для сумок, багажників та фляг. Навіть більше – вони дали поштовх розвитку байкпакінгу. Це свого роду концепція перевезення спорядження без використання традиційного багажника та великого баула. Вся суть полягає в великій кількості різних сумок, які розподілені по всьому велосипеду.
  • Сідло – особливо важлива деталь у туринговому байку. До його вибору потрібно поставитися з особливою відповідальністю. Тут безперечним лідером є бренд Brooks. Сідла цієї фірми відрізняються зручністю, міцністю та стильним дизайном. В Україні туринги широко представлені фірмою Pride. Цей бренд щороку вдосконалює свої байки та вже перебувають на рівні з іншими світовими марками.

Купити туринг у веломагазині Futenbike

Купити туринговий байк у Futenbike – правильний вибір. У нас представлені велосипеди таких відомих брендів як Pride, Fuji та Marin. Ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині Futen bike або в офлайн-магазині у м. Запоріжжі за адресою бул. Шевченка, 28. На всі велосипеди діє послуга безкоштовної доставки Україною.