Жіночі

Жіночі
В магазині
- 25%
Велосипед Marin 27,5'' WILDCAT TRAIL WFG 3 silver
Велосипед Marin 27,5'' WILDCAT TRAIL WFG 3 silver
На складі
- 25%
Велосипед 27.5'' Merida MATTS 7.20 lime (red)
Велосипед 27.5'' Merida MATTS 7.20 lime (red)
На складі
- 25%
Велосипед 27.5'' Merida MATTS 7.30 blue (teal)
Велосипед 27.5'' Merida MATTS 7.30 blue (teal)
Показано з 1 по 15 із 34 (всього 3 сторінок)

Жіночі велосипеди

Жіночі велосипеди вже досить давно на велосипедному ринку, але зростаючий попит підштовхує бренди розширювати свій асортимент. У багатьох виробників в модельній лінійці є ціла серія велосипедів для дівчат, наприклад Scott Contessa. Santa Cruz пішли далі та створили окремий бренд виключно жіночих байків – Juliana. Крім дизайну, велосипеди для жінок відрізнятимуться геометрією рами, шириною сідла та керма. В інтернет-магазині Futen bike Ви знайдете велосипеди як для спорту, так і для відпочинку.

Спортивні велосипеди

У цій категорії представлені спортивні моделі жіночих байків для різних напрямків: MTB, шосейні та кросові. Шосейні та гірські байки матимуть трохи занижену верхню трубу. Це робиться задля збереження жорсткості рами.

Прогулянкові велосипеди

До них відносяться сітібайки та круїзери. Зовнішній вигляд та комфорт тут стоїть на першому місці. Ці велосипеди мають гарний дизайн рами, зручну посадку та широке сідло. На круїзерах розмір коліс зазвичай 26 дюймів, а на класичних міських – 28 дюймів.

Купити жіночий велосипед у Києві та Запоріжжі

Жіночі велосипеди широко представлені в інтернет-магазині Futen bike. Наші консультанти із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання та допоможуть з вибором кращої моделі саме для Вас. Веломагазин у Запоріжжі чекає на вас за адресою бул. Шевченка, 28.