Велосипедні колеса
Колеса стоять на першому місці в списку апгрейдів для велосипеда. Багато гонщиків визнають, що заміна коліс змінить поведінку байка значно більше, ніж зміни вилки або трансмісії. Тому якщо Ви хочете модернізувати свій байк та полегшити вагу, краще починати саме з коліс. Широкої популярності користуються кастомні колеса, зібрані з обраних деталей у майстерні. Такий варіант дозволяє вибрати саме ті деталі, які Ви хочете.
Чи варто купувати колесо в зборі?
Правильно підібраний вілсет за призначенням суттєво скоротить Ваш час та буде класним апгрейдом для велосипеда. Колеса у зборі мають ряд переваг:
- Якісна заводська збірка за тензометром.
- Правильно підібрано всі деталі, розраховані на одне навантаження.
- Вілсети, як правило, більш технологічні. Ендуро колесо на 28 спиць із низькою вагою зібрати буде проблематично, тому що окремо у продажу може не бути втулки чи прямих спиць.
Мінусом коліс у зборі є ремонтопридатність. Найчастіше на вілсетах будуть використовуватись прямі або плоскі спиці, які не скрізь можна купити. Тому завжди слід мати у запасі кілька спиць.
Як правильно купити велосипедні колеса?
Якщо Ви вирішили купити колесо в зборі, слід звернути увагу на деякі моменти:
- Призначення. Виробник завжди вказує на характеристики призначення коліс. Це потрібно враховувати та купувати колеса, які відповідають призначенню Вашого велосипеда.
- Стандарт осі. Важливий параметр під час підбору. Потрібно уточнити ширину дропаутів, діаметр осі рами та вилки.
- Тип барабана. З появою 12 швидкісної трансмісії кількість стандартів зросла. Найбільш ходовий тип барабана є HG (Shimano). Для 12 швидкостей використовують XD (sram), Microspline (Shimano). У шосе користується популярністю барабан Compagnolo.
- Тип кріплення ротора (гальмівного диска) може бути болтовим або CenterLock.
В інтернет-магазині Futen bike Ви можете купити колеса DT Swiss та Race Face з безкоштовною доставкою по всій Україні.