Політика конфіденційності інтернет-магазину Futen bike

Ця угода про конфіденційність розроблена відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та інших нормативних актів українського законодавства, що регламентують правові відносини, пов'язані зі збиранням, обробкою, зберіганням персональних даних, а також правом громадян на невтручання в особисте життя та правом на самовираження.

Політика конфіденційності

Користуючись сайтом або купуючи товар, що пропонується на сайті, а також відповідаючи на необхідні питання в анкеті при реєстрації та/або оформленні покупки, користувач підтверджує, що дає згоду інтернет-магазину futenbike.com.ua та уповноваженим ним особам, на обробку персональних даних, а також що особа є повнолітньою.
Користувач дає свою згоду Адміністрації сайту на обробку отриманої інформації, включаючи збирання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, виправлення), використання персональних даних, зазначених в анкеті, з метою заходів, спрямованих на формування бази даних учасників, складання статистичної звітності, проведення маркетингових досліджень, а також здійснення взаємодії з користувачем, у тому числі щодо мобільного зв'язку, включаючи направлення SMS-повідомлень та електронних листів, до відкликання такої згоди.
Користувач підтверджує свою згоду з тим, що Адміністрація сайту має право взаємодіяти з Користувачем шляхом здійснення прямих контактів за допомогою різних засобів зв'язку, включаючи поштове розсилання, електронну пошту, мережу Інтернет та ін.

Персональні дані, дозволені для обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, включають, але не обмежуються наступною інформацією:

 • ПІБ Користувача;
 • Контактний телефон Користувача;
 • Адреса електронної пошти (e-mail);
 • Адреса доставки товару;
 • Місце проживання Користувача.

Цілі збору персональних даних

Персональну інформацію Користувача Інтернет-магазину futenbike.com.ua використовує з метою:

 • ідентифікації Користувача, який зареєстровано на сайті Інтернет-магазину, для оформлення замовлення;
 • надання Користувачеві ефективної клієнтської підтримки;
 • зв'язок з Користувачем, у тому числі направлення повідомлень, запитів та інформації щодо надання послуг, а також обробки запитів та заявок від Користувача;
 • покращення якості сервісів, зручності їх використання, розробка нових сервісів та послуг;
 • надання інформації про товари, послуги, що реалізуються інтернет-магазином futenbike.com.ua, про рекламні акції, що проводяться інтернет-магазином futenbike.com.ua, відповіді на запити, а також виконання магазином своїх зобов'язань перед споживачами товарів (послуг)
 • проведення статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних.

Безпека персональних даних

Інтернет-магазин futenbike.com.ua вживає необхідних організаційних та технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
Політика конфіденційності поширюється тільки на сайт Інтернет-магазину futenbike.com.ua. Якщо за посиланнями, розміщеними на сайті останнього, Користувач зайде на ресурси третіх осіб, Інтернет-магазин за його дії ідповідальність не несе.
Персональні дані Користувача можуть бути використані в юридичних цілях у суді або на етапах, які ведуть до можливого звернення до суду через те, що сайт або послуги використовувалися неналежним чином.
Користувач поінформований про те, що адміністрація сайту може бути змушена повідомити персональні дані на вимогу органів державної влади.